Kto opowie co wpływa na dobrze zorganizowany parki trampolin – producent?

Kto opowie co wpływa na dobrze zorganizowany parki trampolin – producent?

kwi 14, 2020 / By : / Category : Dziecko, Hobby

Kto opowie co wpływa na dobrze zorganizowany parki trampolin - producent?

Kto opowie co wpływa na dobrze zorganizowany parki trampolin – producent? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma nic skomplikowanego w zorganizowaniu takiego biznesu jak parki trampolin producent wykona projekt i całe wyposażenie, jednak jest kilka mankamentów, które wpływają na końcowy wynik.

Prowadząc taką firmę, trzeba zrozumieć swoje cele. Wszystko zaczyna się od zakupu wysokiej, jakości sprzętu, a kończy na poszukiwaniu wykwalifikowanych instruktorów. Ma to ogromne znaczenie przy otwieraniu własnego parku trampolin producent wyposażenia takiego obiektu, posiada doświadczenie i doskonale zna te zasady, dlatego zawsze służy pomocą. Wielu biznesmenów napędza ich entuzjazm, ale później zastanawiają się, dlaczego firma stoi w miejscu. Innymi słowy, otwarcie parku rozrywki z wyposażeniem i wszystkimi innymi atrybutami będzie wymagało pewnych inwestycji, które dość szybko się zwrócą, pod warunkiem prawidłowej organizacji firmy.

Dobrze zorganizowany park trampolin – producent i marketing

Kiedy otworzy się park trampolin producent udziela wsparcia technicznego i będzie serwisował cały wyprodukowany przez swoją firmę sprzęt. Jeśli park rozrywki zostanie doceniony, informacja o nim bardzo szybko przekazana będzie dalej. Ale trzeba stale utrzymywać zainteresowanie swoich klientów, na przykład korzystając z sieci społecznościowych lub kampanii reklamowych w mediach, organizując różne wydarzenia, organizując spotkania firmowe, ogólnie, stosując wszelkiego rodzaju metody marketingowe.

Główne elementy wyposażenia parku trampolin przez producenta

Jeśli chodzi o tkaninę, prawie wszyscy producenci preferują tkaninę nierozciągliwą – polipropylen. Rama to okrągła, całkowicie ocynkowana rura wykonana ze stali. Jej średnica powinna wynosić, co najmniej 38 mm, a grubość 1,5-2 mm. Przy takiej grubości dozwolony jest tylko łącznik T, ponieważ spoina nie będzie w stanie wytrzymać dużych obciążeń. Spaw można stosować podczas pracy z rurą o grubości, co najmniej 2 mm.

Jeśli średnica wyposażenia trampoliny wynosi 3,7 metra lub więcej, wówczas do jej produkcji niedopuszczalne jest stosowanie rur o małej średnicy (38 mm) i grubości (do 1,5 mm). Trampoliny o średnicy od 1,8 do 3 m powinny być wyposażone, w co najmniej trzy wsporniki w kształcie litery W. Sprzęt do trampoliny o średnicy 3,7–4,2 m powinien mieć cztery nogi podporowe, w przypadku trampolin o średnicy 4,6 metra potrzeba pięciu sztuk.

 Długość i liczba sprężyn wpływa na zdolność skakania i długość użytkowania wyposażenia trampoliny. Im większa długość sprężyny i większa ich liczba na jednostkę powierzchni trampoliny, tym bardziej będzie trwała. Zupełnie różne konstrukcje sprężynowe stosowane są w sprzęcie do profesjonalnego treningu akrobatycznego, gdzie wysokość skoku dochodzi do 10 m. Sprężyny do zwykłego sprzętu trampoliny są wykonane ze stali, pokrytej specjalną powłoką antykorozyjną z pręta o odpowiedniej średnicy.

Stopień ochrony zapewniany przez matę zależy od grubości i szerokości maty. Mata powinna mieć taki rozmiar i grubość (od 2,5 cm), aby zakrywała sprężyny i ramę i chroniła przed nieprzyjemnym spotkaniem z nimi. Do produkcji maty dla parków trampolin producent stosuje materiał odporny na wilgoć i promieniowanie UV. Siatka jest potrzebna do ochrony ludzi przed przypadkowym wypadnięciem z trampoliny. Jest to rodzaj kojca dla dużych i małych dzieci. Oczywiście wytrzymałość i stabilność to dwie ważne cechy siatki ochronnej, która jest wykonana z mocnego i elastycznego materiału o właściwościach amortyzujących. Najczęściej używany jest poliester. Siatka ochronna jest zainstalowana wewnątrz ramy przed sprężynami, dzięki czemu wraz z matą zapobiega kontaktowi ze sprężyną i ramą.

Ze względu przeznaczenie parków trampolin producent opracowuje specjalne technologie produkcji

  • Zastosowanie profesjonalne. Fani sportów ekstremalnych, na przykład narciarze, snowboardziści, surferzy oraz innych sportów wolą profesjonalne trampoliny, na którym mogą ćwiczyć akrobacje i przygotowywać się do zawodów. Zawodowi sportowcy często chodzą do parku trampolin.
  • Zawody sportowe i gry na trampolinie. Trampolina i inny sprzęt sportowy są używane w różnych dyscyplinach sportowych. Park trampolin może zawierać wszystko, co będzie potrzebne do organizowania imprez sportowych i gier. Przyciągnie to nie tylko profesjonalistów, ale także amatorów.
  • Fitness na trampolinie. Obejmuje dość intensywny trening cardio, podczas którego biorą udział wszystkie grupy mięśni, a kalorie spalane. Fitness skokowy to nowy trend, który jest ostatnio jest bardzo popularny. Jeśli ktoś chce zorganizować fitness skokowy w swoim parku, musi zaprosić doświadczonego instruktora.
  • Swobodne skoki. To właśnie interesuje wszystkich odwiedzających, którzy kochają trampoliny. Po instruktażu i rozgrzewce z instruktorem klienci skaczą w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu, wykonując różne skoki, które są wygodne dla ich formy fizycznej. Instruktor znajduje się w tym czasie w tym obszarze, monitoruje technikę skakania i bezpieczeństwo klientów. Średnio na trampolinie klienci spędzają jedną lub dwie godziny.