Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T czarny

Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T czarny

gru 17, 2020 / By : / Category : Technologie

Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T czarny

Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T czarny wyróżnia eleganckie wzornictwo, wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do grania i pracy zawarte są w systemie Windows 10 Pro. Przystępny cenowo, pozwala jeszcze szerszemu gronu graczy cieszyć się wysoką wydajnością najnowszych procesorów Intel Core dziewiątej generacji i kart graficznych GeForce RTX. Inteligentne chłodzenie pomaga uwolnić pełny potencjał potężnych komponentów, a technologia RangeBoost pomaga maksymalnie wykorzystać sygnał Wi-Fi. Laptop wyposażony jest w kolorowe oświetlenie Aura (listwa świetlna z trzech stron obudowy i cztery strefy na klawiaturze), które wspiera technologię Aura Sync.

Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T – charakterystyka

Laptop Strix SCAR III to platforma do gier Windows 10 Pro zaprojektowana z myślą o najlepszych zawodach e-sportowych. Ma potężną konfigurację, szybki wyświetlacz (240 Hz, 3 ms) i szereg ekskluzywnych funkcji ASUS: Technologia RangeBoost poprawia stabilność połączenia Wi-Fi, zsynchronizowane podświetlenie Aura pozwala spersonalizować wygląd urządzenia, a Keystone zapewnia poufność danych osobowych. Laptop wyposażony jest w bezprzewodową technologię NFC. Umieszczana w specjalnym gnieździe, pełniącym funkcję kolejnego elementu dekoracyjnego w konstrukcji urządzenia, ale pełni też funkcję praktyczną. Podłączenie takiego pilota powoduje automatyczne wczytanie profilu użytkownika z ustawieniami i otwarcie dostępu do ukrytego dysku przeznaczonego do przechowywania poufnych plików. A to dopiero początek. W przyszłości funkcjonalność pilotów Keystone NFC zostanie jeszcze bardziej rozszerzona.

Profesjonalna prędkość laptopa Strix SCAR III

Posiadając tego laptopa można grać jak zawodowiec z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 3 ms. Płynne wyświetlanie dynamicznych scen pozwoli zanurzyć się w grze i szybciej reagować na rozgrywające się w niej wydarzenia, co oznacza, że taki pokaz będzie prawdziwą przewagą nad rywalami w sieci. Z laptopem ROG Strix SCAR III wyniki nie są ograniczone sprzętem, ale tylko własnymi umiejętnościami.

Potężna konfiguracja Strix SCAR III

Podsystem graficzny laptopa ROG Strix SCAR III oparty jest na nowoczesnej karcie graficznej GeForce RTX, której częstotliwość przy wykorzystaniu technologii ROG Boost zwiększona jest do 1440 MHz. Najnowszy procesor Intel Core dziewiątej generacji i szybka pamięć DDR4-2666 do 32 GB również przyczyniają się do wysokiej wydajności w szerokim zakresie zastosowań. Do instalacji dużej kolekcji gier i przechowywania portfolio prac można skorzystać z dysku SSD (z interfejsem M.2 i pojemnością do 1 TB) oraz hybrydowego dysku twardego FireCuda (1 TB).

Jaśniejsze niż kiedykolwiek Strix SCAR III

ROG Strix SCAR III jest w centrum uwagi dzięki kolorowemu oświetleniu Aura. Świeci przez metalowe logo ROG na pokrywie wyświetlacza, przez półprzezroczyste krawędzie klawiszy i całkowicie przezroczyste nasadki klawiszy dla zestawu gier WASD, uzupełnione opcjonalnym paskiem świetlnym otaczającym obudowę. Kolor oświetlenia i efekty wizualne można zsynchronizować z oświetleniem innych urządzeń kompatybilnych z Aura za pomocą wygodnej aplikacji.

Bogaty dźwięk w grach Strix SCAR III

Laptop Strix SCAR III wyposażony jest w wysokiej jakości system audio, składający się z pary głośników skierowanych w bok oraz inteligentnego wzmacniacza, który zapewnia minimalne zniekształcenia nawet przy maksymalnej głośności, a regulacja mocy wyjściowej głośników chroni je przed przeciążeniem. Rezultatem jest czysty dźwięk ze zwiększonym zakresem dynamiki i potężnym basem. Dźwięk jest wolny od szumów, gracz ma możliwość zwiększenia głośności, co pozwoli mu bardziej zaangażować się w grę i śledzić każdy ruch przeciwnika. Zdobycie przewagi w rozgrywkach stało się łatwiejsze, szybkość reakcji przybiera na sile.

Podłączenie wszystkich urządzeń peryferyjnych

W przypadku urządzeń peryferyjnych do gier ROG Strix SCAR III oferuje jeden port USB 3.2 Gen2 Type-C i trzy porty USB 3.2 Gen1 Type-A, podczas gdy dostępne jest wyjście 4K (60 Hz) na zewnętrzny monitor lub telewizor Interfejs HDMI 2.0b. Połączenie z siecią bezprzewodową odbywa się za pomocą modułu Wi-Fi 802.11ac, a do sieci przewodowej poprzez kontroler Gigabit Ethernet, który ma niewielkie opóźnienia, co jest istotne przy dynamicznych grach online.

Armoury Crate do sterowania laptopem Strix SCAR III

Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T czarny

Laptop ASUS Strix SCAR III G531GW-AZ102T czarny

Aplikacja ROG Armoury Crate to kompleksowe centrum oprogramowania do sterowania laptopem. Można go używać do ustawiania parametrów systemu, regulacji podświetlenia, a nawet tworzenia profili z ustawieniami, które będą automatycznie stosowane po uruchomieniu niektórych programów. Można także połączyć profil z Keystone, aby natychmiast załadować spersonalizowane ustawienia. Rog Strix SCAR III jest idealny do środowisk VR i AR, a układy GPU GeForce RTX zapewniają wydajność, której użytkownik potrzebuj, aby utrzymać liczbę klatek na sekundę na wygodnym poziomie. Laptop jest w pełni kompatybilny z nowoczesnymi zestawami VR, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zanurzyć się w hipnotyzujących wirtualnych światach.