Zmarszczki w wieku 30 lat? Tak nie musi być!

Zmarszczki w wieku 30 lat? Tak nie musi być!

wrz 13, 2019 / By : / Category : Uroda, Zdrowie

Zmarszczki w wieku 30 lat? Tak nie musi być!

Zmarszczki w wieku 30 lat? Tak nie musi być! Medycyna estetyczna to dziedzina, która wielu osobom pozwala zadbać o jędrność skóry i wygląd ciała. Im więcej gabinetów dookoła nas, im większy wybór, tym większa szansa że zabiegi które będziemy wykonywać będą na wysokim poziomie. Jak zawalczyć o młodość swojej cery? Co najlepiej wpływa na jej wygląd?

Laseroterapia – walka ze zmarszczkami może zacząć się już w wieku 30. lat

Zmiany pigmentacyjne? Zmarszczki? Wiotka skóra? Wszystkie te dolegliwości możesz z łatwością wyeliminować, jednak musisz pamiętać o pewnych zasadach działania bez których nie da się zniwelować problemu. Lato nieubłaganie chyli się ku końcowi, pozostawiając na naszych twarzach piękną opaleniznę i – niestety – przebarwienia. Jeśli pojawiają się one pod postacią piegów, to łatwiej je wyeliminować, jednak niejednokrotnie są to głębsze zmiany które należy od razu leczyć. Cera dojrzała odczuje je również w postaci wiotkości, zaniku jędrności.

Zmarszczki w wieku 30 lat? Tak nie musi być!

Zmarszczki w wieku 30 lat? Tak nie musi być!

Niektóre z zasad, które warto wprowadzić w życie to np. iniekcje kwasy hialuronowego w miejsca, w których na skutek utraty kolagenu i substancji podporowych dochodzi do powstawania bruzd. Preparat wiąże wodę, wypełniają w ten sposób wolne przestrzenie w tkance, zwiększając nawilżenie skóry. W ten sposób odmładzania jest zarówno twarz, jak i dekolt, szyja, a także powierzchnia dłoni. Skóra odzyskuje młody wygląd, jędrność i witalność. Kiedy widać efekt? Wyjątkowo szybko: efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się przez 9-12 miesięcy. Oczywiście są rzeczy, które przyspieszają degradację kwasu – są to np. niehigieniczny tryb życia, palenie papierosów, geny, zanieczyszczenie środowiska w którym żyjesz. Pamiętaj też, że kwas kwasowi nierówny. Masz chrapkę na zabieg u kosmetyczki, który jest tańszy od zabiegu w znanej klinice? Ostrzegamy:  osoba która ma dyplom kosmetyczki użyje innego, o wiele tańszego preparatu, który nie da Ci efektów o jakich marzysz. Czym innym są Dobrej jakości kwasy hialuronowe, ale one kosztują u lekarza kilkaset złotych za opakowanie. Dopóki to się nie zmieni, za ceną zawsze będzie stała jakość wykonania usługi. Większość najlepszych klinik wybiera takie kwasy, jak np. preparaty Juvederm oraz Restylane.

Wybierz Fotonę – laser do zadań specjalnych

 Laserowe zabiegi to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić stan swojej skóry.  Lekarze już dawno dostrzegli ogromną wartość nowoczesnych laserów dla profilaktyki anti-age, wygładzania skóry, usuwania niedoskonałości i odmładzania. Korzyści na własnej skórze możemy odczuć, jednak najpierw planujemy strategię działania. Ważna jest ciągłość i korzystanie z usług jednego lekarza. Obecnie najnowocześniejsze lasery na rynku nie są tak inwazyjne, jak w przeszłości: na rekonwalescencję będziesz potrzebować kilku dni. Wybierz ten zabieg, jeżeli nie planujesz wakacji na plaży lub zaplanuj go na jesień.

A może zabieg PRP? Osocze bogatopłytkowe rozjaśni Twoją cerę!

Wzmocnij skórę od środka, a zobaczysz jak świetnie będzie ona wyglądać. Zabiegi, które mają w swoim składzie mnóstwo minerałów i witamin mogą wpłynąć wspaniale na twoje samopoczucie. Odżywienie skóry dzięki mocy osocza pozwoli nie tylko na uzyskanie promiennej cery, ale przede wszystkim jest zdrowe (nawet dla alergików). Pierwotnie Metoda była stosowana do leczenia schorzeń stawów oraz stomatologicznego, bo świetnie odbudowuje nadwyrężone struktury. Obecnie dzięki osoczu możemy poczuć się o całe lata młodsze dzięki jednemu zabiegowi.

Jak wygląda procedura przy stosowaniu PRP (osocza bogatopłytkowego, inaczej wampirzego liftingu)? To proste i szybkie. Zaczyna się od odwirowania krwi. Następnym krokiem jest połączenie odwirowanego osocza z odczynnikiem, który ma za zadanie aktywować dobroczynne właściwości preparatu. Twarz pacjenta jest ostrzykiwana za pomocą specjalnej strzykawki bądź kaniuli, czasem też stosowany jest dermapen. I gotowe! Doskonałość tej metody tkwi w jej absolutnej naturalności. Nie ma lepszego sposobu na rozjaśnienie, odświeżenie, odmłodzenie skóry niż ta. Warto pamiętać, że mogą z niej korzystać nawet alergicy – nie ma bowiem ryzyka, że zostaniemy uczuleni na składniki znajdujące się w probówce. Może warto spróbować?

Im więcej, tym gorzej dla ciebie

Medycyna estetyczna to świetny sposób na zachowanie młodości i odświeżenie cery, jednak należy pamiętać o żelaznych zasadach. Jedną z nich jest umiar: dobry lekarz będzie wiedział, kiedy przestać i ile preparatu może użyć bez szkody dla twojego organizmu. Inną zasadą, której warto przestrzegać jest wybór dobrego gabinetu: im więcej gabinet ma rekomendacji, tym lepiej i tym pewniej będziemy się czuć po jego opuszczeniu. Pamiętajmy, że kosmetyczka może nie wykonać zabiegu tak dobrze, jak prawdziwy specjalista po kursach.

Tańsze zabiegi nie znaczy lepsze. W trosce o świetną kondycję skóry róbmy wszystko, żeby te zabiegi nie przyniosły nam szkody. Oczywiście nie oznacza to, że musimy wydawać majątek na lekarza medycyny estetycznej: znajdziemy takiego, który nie oszczędza na produktach stosowanych w gabinecie.